Hej!

Nazywam się Marysia Krajewska i prowadzę swój własny gabinet kosmetyczny, w którym wykonuję usługi z zakresu stylizacji paznokci oraz dbam o to, aby brwi moich klientek wyglądały nieskazitelnie.

Na co dzień studiuję kosmetologię, która jest moją ogromną pasją.

Większe zainteresowanie swoim wyglądem, podkradanie kosmetyków mamie, pierwsze makijaże i malowanie paznokci – zna to każda nastolatka. Zauważyłam, że z ogromną pasją i przyjemnością zagłębiam się w tematy z kategorii „beauty”. Stąd też pomysł, aby kształcić się w tym kierunku. Jednak jak wiadomo, studia to nie wszystko – pomimo ogromnej dawki wiedzy, zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej, doszkalam się indywidualnie – biorę udział w wielu kursach i szkoleniach. (systematycznie będę o nich opowiadać w aktualnościach)

Swoją przygodę ze stylizacją paznokci rozpoczęłam już bardzo dawno (było to 5 lat temu, jak ten czas szybko leci?!) kupując swój pierwszy „zestaw startowy do manicure hybrydowego”. Na początku uczyłam się z poradników dostępnych w Internecie, czytałam blogi, wymieniałam się wiedzą z koleżankami. Zaczęło mi to nawet nieźle wychodzić – pojawiały się pierwsze „klientki” – robiłam paznokcie głównie mamie i kilku koleżankom.

W czerwcu 2020 roku doszłam do wniosku, że bardzo chciałabym mieć swoje własne miejsce i zająć się stylizacją paznokci na poważnie. Idąc tym tropem zapisałam się na dwudniowe szkolenie z podstaw manicure hybrydowego oraz żelowego przedłużania paznokci, aby usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę w tym temacie. Ogromna dawka informacji, pozytywna energia, miłe słowa na temat moich prac utwierdziły mnie w tym, że jest to droga, którą chcę podążać.

Idąc dalej za ciosem na początku sierpnia udało mi się wynająć swój własny kącik w salonie fryzjerskim, w którym mogę spełniać się zawodowo. Jest malutki, ale bardzo przytulny i klimatyczny. Co najważniejsze – moje klientki czują się tu swobodnie.

Do stylizacji paznokci wybrałam produkty najwyższej jakości marki SPN Nails Professional oraz NaiLac. Przebadane składy, bogata oferta i bardzo rozbudowana gama kolorystyczna sprawiły, że obdarzyłam te marki zaufaniem i nie zawiodłam się. Najważniejsze jednak, że klientki są bardzo zadowolone z trwałości i jakości tych produktów.

Usługi z zakresu stylizacji paznocki, jakie wykonuje to między innymi: manicure hybrydowy, przedłużanie żelowe na formie, pedicure… (wiecej w zakładce Usługi)


Ze względu na duże zainteresowanie klientek odwiedzających mój salon i wiele pytań z ich strony, dotyczących stylizacji brwi. Postanowiłam powiększyć swój warsztat umiejętności i udać się na szkolenie właśnie z tej dziedziny.

Na szkoleniu marki NowBrow poznałam sztukę nitkowania brwi i dzięki moim umiejętnościom zdobyłam certyfikat Master NowBrow Stylist.

Idąc dalej, niedługo później zdecydowałam się na szkolenie z henny pudrowej, ze względu na jej większą trwałość w porównaniu do tradycyjnej metody.

Oczywiście na tym nie poprzestaje i mam w planach dalsze doskonalenie swoich umiejętności i nabywanie nowej wiedzy.

Zapraszam was serdecznie do skorzystania z moich usług!